24h Gostyń Całodobowy Weterynarz w nocy, święta sobota niedziela w Gostyniu cennik kwiecień, 2024

Gostyń Bezpłatne porady weterynaryjne w Gostyniu.

Całodobowa Klinika Weterynaryjna

Gostyń ul. Hubalczyków Ortopedia, dermatologia, kardiologia, neurologia, onkologia, chirurgia, stomatologia, endokrynologia, nefrologia, zwierzęta egzotyczne, USG.

Całodobowy nocny dyżur weterynaryjny: przypadki nagłe, wypadki, stany zagrażające życiu. Weterynarz całodobowy 24h  ul. Ziejkowa w Gostyniu.

Gostyń. W Przychodni odpowiedzialna jest za szereg czynności związanych z profilaktyką i leczeniem Państwa zwierząt. Diagnostyka i terapia schorzeń układu moczowo - płciowego samców. W naszym gabinecie weterynaryjnym, wykonujemy profesjonalne usługi fryzjerskie, przeprowadzane przez dyplomowanego groomera. Zapraszamy:  ul. Spółdzielcza w Gostyniu.

Czy weterynarz może wypisać receptę dla siebie?

Recepta weterynaryjna może być wystawiona albo na właściciela zwierzęcia. Receptę weterynaryjną może wystawić tylko lekarz weterynarii. Lekarz weterynarii może na jednej recepcie przepisać do 5 gotowych preparatów. Od 1 lipca lekarz weterynarii nie może wystawić recepty na leki odurzające i psychotropowe. Weterynarz nie może wypisać recepty dla siebie lub dla swojego zwierzęcia

Całodobowy weterynarz 24h w Gostyniu darmowe konsultacje online.

W naszym gabinecie weterynaryjnym, wykonujemy profesjonalne usługi fryzjerskie, przeprowadzane przez dyplomowanego groomera. Diagnostyka oraz chirurgia oka i powiek. Profilaktyka.  OBOWIĄZKOWO PRZED WIZYTĄ opiekun jest zobowiązany umyć i zdezynfekować ręce - środek dezynfekujący znajduje się na blacie recepcji.  ul. Rynek Gostyń.


Całodobowe bezpłatne porady weterynaryjne online w Gostyniu.

Oferujemy Państwu i naszym pacjentom profesjonalnie przygotowane gabinety , salę zabiegową oraz zaplecze diagnostyczne wyposażone w wysokiej klasy USG, RTG, EKG, aparat do anestezji wziewnej,urządzenia do badania morfologicznego i biochemicznego krwi, moczu, mikroskopy i wiele innych.